Uudised      Pildipank      Dokumendid      
Täna kojameest tubli lumekoristuse Tartu Linnavalitsus kutsub tartlasi üles teatama hoonetest, mille ees olev puhastusala on talveperioodil pidevalt eeskujulikult korras. Sajale kõige hoolsamale lumekoristajale, olgu see siis eramaja või ühistu, kingib linn lumelabidad. Teatada võib nii eramajast, ühistust kui ka ametiasutusest Täna kojameest tubli lumekoristuse eest

Sisukas maja

otse Annelinna südames


Täna kojameest tubli lumekoristuse eest

Tartu Linnavalitsus kutsub tartlasi üles teatama hoonetest, mille ees olev puhastusala on talveperioodil pidevalt eeskujulikult korras. Sajale kõige hoolsamale lumekoristajale, olgu see siis eramaja või ühistu, kingib linn lumelabidad.

Tublidest kaaslinlastest või ettevõtetest saab teada anda kuni 4. veebruarini 2019 lehel www.tartu.ee/et/lumelabidad2019 oleva vormi kaudu või helistades Tartu heakorratelefonil 1789. Teatada võib nii eramajast, ühistust kui ka ametiasutusest.

Täna kojameest tubli lumekoristuse eest

Avatud asukoht
Tareva maja  tänava ristumiskohaks olev avatud linnaruum moodustab esindusliku värava selle hinnatud piirkonna kaugematele ja väiksematele tänavatele. 

Maja esist ilmestavad parimas kasvueas kastanite lopsakas rohelus ja looduslähedust lisavad mururibad, mis loovad Kalda teele justkui vaikse eraldatud oaasi. Noorimate majaelanike lasteaia- ja koolitee on ääristatud Kaunase puiestee hurmavate pärnaalleedega.

Avatud vaated otse Emajõe luhale loovad avara tunde ning Kalda tee viib maaliliselt laia lookega kiirelt teistesse linnaosadesse.

Miljööväärtus
Lisaks ümbritsevale lopsakale rohelusele on vaid kiviviske kaugusel ka Ihaste enda männimetsade ja laiade luhtadega. Noori peresid meelitavad viie lasteaia ja kuue kooli lähedus, lugemishuvilisi paelub jalutusteekonna kaugusel asuv Annelinna raamatukogu.

Toidusõpradele leidub hea valik vaid 800 meetri raadiuses asuvas neljas erinevas supermarketis ja suuremaidki vajadusi katab järjest laienev Eedeni keskus.

Laias parklas ja maja taga on alati vabu parkimiskohti ning bussipeatus otse maja juures ühendab kellavärgi täpsusega kõigi Tartu linnaosadega.

Renoveeritud
Tareva maja ehitati oma aja kohta lausa luksusliku eriprojekti järgi 1986 aastal ja viimane viimistlus anti Eesti ajaloos pöördelisel 1988. aastal.

Erinevalt paljudest ümbruskonna ehitistest on majal tugevate ja paksude müüridega telliskivikonstruktsioon, mis on loodud kestma. Soojuspidavus on viidud nüüdisaegsele tasemele tänu Kredeksi abiga teostatud põhjalikule renoveerimisprojektile, mis hõlmas lisaks fassaadile nii vundamendi soojustuste, veevärki, ventilatsiooni- seadmeid kui ka küttesüsteeme. Päikesepaneelide abil toodab maja energiat, mis aitab hoone tehno- süsteemide püsikulusid madalal hoida.

Toimekalt asjalik
Tänu sõbralikule majaperele on ühistul tegusalt toimekas juhatus, kes hoiab suure maja korras. Peale põhjalikku renoveerimist on majas nii küttesüsteem, veevärk, kanalisatsioon, ventilatsioon uue hoone väärilised ja prügivedu, trepikodade ja ümbruskonna heakordki alati hästi toimiv.

Tänu vabatahtlike panusele on ühistul kaasaegselt läbipaistev dokumendihaldus kui ka alati kõigile majaelanikele nähtav aruandlus. Käesoleva siseveebi kaudu on majaelanikel võimalik lisaks üles laadida enda märkmeid, pildimaterjali ja ettepanekuid, mille najal on kõigil ühiselt suurepärane ülevaade majas toimuvast.

Veeb, majutus ja FastLion CMS

Täna kojameest tubli lumekoristuse

Tublidest kaaslinlastest või ettevõtetest saab teada anda kuni 4 veebruarini 2019 lehel www Tartu Linnavalitsus kutsub tartlasi üles teatama hoonetest, mille ees olev puhastusala on talveperioodil pidevalt eeskujulikult korras. Sajale kõige hoolsamale lumekoristajale, olgu see siis eramaja või ühistu, kingib linn lumelabidad.

Täna kojameest tubli lumekoristuse eest

www.tareva.eu © 2018 Kalda tee 30 korteriühistu » Tareva